JFC
Läbimõeldud ja vastupidavad plasttooted
TTC400
Diislikütuse transportmahutid
JFC5000
Diislikütuse tanklad
JFC5000AB
AdBlue tanklad ja transportmahutid
rullikate
Farmitarvikud
Ülevaade JFC-st

JFC grupp on põllumajanduses, ehituses, merenduses ja tootmisettevõtetes vajalikke polüetüleenplastist tooteid valmistanud juba üle 30 aasta. 1987. aastal Iirimaal pereettevõttena asutatud JFC on kiiresti kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, mille tootmisüksused asuvad Iirimaal, Suurbritannias, Hollandis, Poolas ja Lõuna-Aafrkas. JFC haldab pea kõiki oma tootmisahela osi, muuhulgas toormaterjali hankimist, teadus- ja arendustegevust ning konstrueerimist, mistõttu suudab ettevõte kiiresti reageerida turu vajaduste muutumisele ning turu arenguga kaasas käia.


Maamasin OÜ esindab JFC Poolas asuvas tütarettevõttes toodetud diislikütuse ja AdBlue tanklaid ning transportmahuteid. Samuti Iirimaal ja Poolas toodetud farmitarvikuid. Kõik mahutid ja tanklad omavad CE-sertifikaati ning on tunnistatud ohutuks, Euroopa Liidus kehtivatele vastupidavus- ning kasutusnõuetele vastavaks. Mobiilsetele kütusemahutitele (TruckTank 250, TruckTank 425, TruckTank 600, TruckTank 950, TruckTank Combi 200, TruckTank Combi 400, TruckTank Combi 600, TruckTank Combi 900) on väljastatud ADR-sertifikaat (Euroopa kokkulepe ohtlike veoste rahvusvahelise autoveo korraldamiseks) ning nendega võib diislikütust vedada kõikjal Euroopa Liidus.


Iga mahutit kontrollitakse enne tehasest väljastamist.

Väiketanklad

Kütusetanklad on mugavaks kütuse ladustamis- ning jagamislahenduseks kõikjal, kus on diislikütust kasutavat tehnikat. Mahutid on valmistatud puhtast polüetüleenplastikust, ei korrodeeru, on ilmastiku- ning UV-kiirguse kindlad, kergesti puhastatavad ning värvid tuhmumiskindlad. Mahutite tugevdatud 5-rõngaline konstruktsioon ning unikaalsel meetodil kinnitatud tankimisseadmete kamber tagavad JFC mahutitele suurema vastupidavuse mehaanilistele kahjustustele kui konkureerivate lahenduste puhul.  JFC mahutid on topeltseinaga, mis välistab kütuselekked, varustatud kütusetaseme indikaatori, lekke- ja seinte vahelise ala kontrollimisseadmega. Mahuti kütusefiltrid tagavad, et tangitakse vaid puhast kütust, ning tankimisseadmete kamber on kõrvaliste isikute juurdepääsu vältimiseks suletud ühe või kahe lukuga.  Mahutite tootmist kontrollib Poola Tehnilise Järelvalve Amet (UDT), et tagada mahutite ohutus ja vastavus Euroopas kehtivatele regulatsioonidele. Igale tanklale on väljastatud UDT sertifikaat ning tuleohutusnõuetele vastavuse tunnistus. 


JFC annab mahutitele 10-aastase lekkekindlusgarantii ning teistele komponentidele nagu pumbad, mõõdikud ja ühendused 2-aastase garantii.

Miks valida just JFC väiketankla?

Vastupidaval plastist kütusetanklal säilib võrreldes metallmahutitega korrodeerumis- ja ilmastikukindlus ka vigastuste korral. 


Tuhmumiskindlad värvid ja UV-kiirguse kaitse tagavad tankla välimuse säilimise aastateks. 


Plastmahuti on kerge ning ei vaja paigaldamiseks spetsiaalset aluspinda/ehitist - sobib igasugune tugev sile pinnas. 


Tankla on topeltseinaga ning lekkiv kütus kogutakse välimise ja sisemise mahuti vahele ja keskkonnareostuse ohtu ei ole.   


Plasttankla on piisavalt elastne, et taluda mõningast füüsilist survet ning taastada oma esialgne kuju, samas kui metallmahuti deformeerub. 


Kõikidel JFC tanklatel on tankimisseadmete kambri uks lukustatav.  


Kõik tanklad komplekteeritakse kliendi soovidele vastavalt. Haldusseadmete ja andurite seast on võimalik valida sobilik ning vajadusi rahuldav kombinatsioon.  


Mitu mahutit on võimalik ühendada ja luua süsteem, kus näiteks ühes hoitakse talvist ning teises suvist kütust.

Märkus: toodud hinnad kinnitati 2022. aasta sügisel!


Tanklate_rivi_1100_9000_vaike
Standardvarustus

Standardvarustus on vaid üks võimalikest komplektidest. Võimalik on valida tankimisseadmeteta tankla, loobuda mõnest standardvarustusse kuuluvast komponendist, asendada mõni komponent või paigaldada tanklale haldamissüsteem.

Tanklatele JFC1300 ja JFC1600 on võimalik valida suure kambri asemel ka väike tankimisseadmete kamber, mis vähendab mahutite pikkuse 1,65 m peale.

Diislitankla varustus
 • JFC2500, JFC5000, JFC9000 varustus
 • Pump Piusi Panther 72 (230 V/50 Hz; 72 l/min)
 • Tankimisvoolik, 3/4'', 6 m
 • Elektrooniline koguseloendur Piusi K24/ModiFlow
 • Automaatpüstol A60
 • Klaaskorpuses veeeraldiga kütusefilter
 • Apollo TEK574 lekke- ja tasemeandur
 • GWD ülevooluandur
 • LED-valgustus pumbaruumis
 • 2 lukuga suur tankimisseadmete kamber
 • *JFC9000 täitmiseks ühendus seadmete kambris
 • JFC1100, JFC1300, JFC1600 varustus
 • Pump Piusi Panther 56 (230 V/50 Hz; 56 l/min)
 • Tankimisvoolik, 3/4'', 6 m
 • Elektrooniline koguseloendur Piusi K24/ModiFlow
 • Automaatpüstol A60
 • Klaaskorpuses veeeraldiga kütusefilter
 • Apollo TEK574 lekke- ja tasemeandur
 • 1 või 2 lukuga tankimisseadmete kamber
Valik lisavõimalusi
E120

Pump Piusi E120, 230V/50 Hz, 100 l/min

voolikurull

Automaatse tagasikerimisega voolikurull kuni 15 m 3/4'' voolikuga

Täitmine pumbaruumist

Täitmiseks ühendus tankimisseadmete kambris


Cube70

Tankur Piusi Cube 70 MC, 230 V/50 Hz, pump Panther 72 (72 l/min), kogusemõõtja K600, 1'' tankimisvoolik (4 m), automaatpüstol, kuni 50 kasutajat, mälu kuni 255 tegevusele, identifitseerimine kiipvõtmetega, arvutiliides 

Kokkupõrke- ja löögitaluvustestid

Esimeses videos näha olev rohelise uksega tankla on ka praegu, 4 aastat hiljem kasutusel diislikütuse hoidmiseks ja tankimiseks.

Esimesel videol sõidetakse otsa täidetud tanklale, teises videos tühjale tanklale ning kolmandas püütakse mahuti seina purustada sepavasaraga.