Forigo
Seade kui rätsepaülikond
Kivimatja_G35_taustata
Kivimatjad
F2
Horisontaalfreesid
F61
Sõrmfreesid
FTP
Eriseadmed
Tootjast

FORIGO nime all toodetakse laia valikut mullaharimisseadmeid juba alates 1972. aastast, mil vennad Forigod esimesed freesid turule tõid. Tootja nimi Roter Italia ongi inspireeritud ühelt poolt esimeste toodetud seadmete, sõrmfreeside nimetusest, teisalt tootja kodumaast Itaaliast, mis seesuguste seadmete väljatöötamiseks ideaalselt keerukaid pinnasevorme pakub. 


Ettevõtte moto "Seade kui rätsepaülikond" viitab kliendi vajaduste järgi komplekteeritud seadmetele. Seejuures ei piirdu valik standardsete detailide omavahelise kombineerimisega, vaid ka täiesti unikaalsete detailide loomisega, mis põhiseadme kliendi vajadustele vastavaks muudavad.


85% ettevõtte toodangust müüakse väljaspool Itaaliat. Seadmete vastupidavus ja läbimõeldus on loonud klientide usalduse ning kasvatanud ettevõtet enam kui 40-aastase tegutsemisaja jooksul. Tootevalikus on üle 400 erineva mullaharimisseadme.

Sõrmfrees

Sõrmfreeside kõrvuti asetsevad 2 piiga vertikaalrootorid pöörlevad teineteisele vastupidises suunas, purustades nii efektiivselt suuremaid kamakaid ning muutes pinnase hästi tasandatud külvipinnaks. Sõrmfrees õhutab hästi pinnast, jättes selle struktuuri ning koostise muutmata. Erinevate tagarullide ning teiste lisade abil on võimalik muuta seadmete töösügavust ja külvipinna olemust - võimalik on nii sile kui ka peenraks vormitud külvipind.


Kõik Forigo sõrmfreesid on loodud kauakestvatena ning efektiivseks tööks väiksemat jõudlust nõudvatena. Sõrmfreeside hulgas on nii tavalised kui ka kokku käivad mudelid ning sobiva mudeli leiab igasuguse traktoriga töötamiseks.