Mazzotti
Arenev tehnoloogia
Mazzotti IBIS
IBIS seeria
Mazzotti ALLCROP
ALL CROP
Mazzotti MAF
MAF seeria
Mazzottist

Mazzotti s.r.l. on enam kui 70 aasta pikkune kogemus iseliikuvate põllumajandusseadmete tootmisel. Ettevõtte rajas põllumajandusega tegelev perekond Mazzotti - tänu vahetutele kogemustele sündisid innovatiivsed ning väljapaistvad seadmed. Esimese iseliikuva taimekaitsepritsi  ehitas Mazzotti 1987. aastal ning saavutas vaid mõne aastaga Itaalias turuliidri positsiooni. Viimase kümnendi jooksul toimunud toidu nõudluse kasv, mis on toonud kaasa täppispõllumajanduse üha kiirema arengu, ajendas ettevõtet suunama oma pilku uutele turgudele ning nüüd valmib 80% toodangust ekspordiks.


Ettevõte on spetsialiseerunud iseliikuvate taimekaitsepritside arendamisele ja tootmisele, pakkudes sobivat lahendust erinevatesse taimekasvatusega tegelevatesse ettevõtetesse. 2017. aastast alates kuulub Mazzotti täielikult John Deere kontserni. Koos jagatakse väärtuseid nagu terviklikkus, kvaliteet ja innovatsioon.

MAF 

Igas ajajärgus on omad tähelepanuväärsed sündmused ja tooted, mis turgu ümber kujundavad. Üheks selliseks on MAF iseliikuv taimekaitseprits, mis loodi seniseid standardeid muutma.

2 aastat katsetamist ja arendustegevust, 60 aastat Mazzotti kogemusi ning kogu teadmiste pagas, mis saadi IBIS pritside väljatöötamisel teevad MAF seeria pritsist uue tehnoloogilise verstaposti, mugavuse ja tootlikkuse sünonüümi neile, kes soovivad saavutada minimaalse keskkonnakahjuga maksimaalset tulemust.

MAF on suurepärane töövahend iga päev.