Irritec
Ära jää vihmale lootma
Irritecist

Irriteci asutamisaja võib paigutada aastasse 1974, mil Itaalias, Capo D'Orlandos loodi peamiselt PVC-plastikust pritsimisseadmete liitmikke ning klappe tootev pereettevõte. Esialgsest 18 töötajaga väikeettevõttest kasvas peagi suurtootmine, mille uued tehased avati Hispaanias, Mehhikos, Ameerika Ühendriikides, Brasiilias ja Tšiilis. Irriteci sellisele arengule andis tõuke kiire reageerimine uutele suundadele põllumajanduse ja kastmissüsteemide valdkonnas - 80ndatel tekkisid uued mikrokastmise praktikad, mis levisid eelkõige Lähis-Ida riikides, Ameerika Ühendriikides ja Araabia maades, kuid jõudsid ka Itaaliasse, tuues kaasa Irriteci tootearenduse niisutus- ja kastmisvoolikute valdkonnas. 90ndate esimeses pooles, kui Irritec tõi turule tilkkastmisvoolikud, sai ettevõttest kastmissüsteemide turu liider. Tänaseks annab Irritec tööd enam kui 700 töötajale, turustab tooteid 140 riigis ning panustab endiselt kastmissüsteemide valdkonna arendamisesse.

Irriteci kastmissüsteeme iseloomustab kasutajasõbralikkus, pikk eluiga ning kiire ja lihtne paigaldus. Sortiment on väga lai ning sobiva lahenduse leiab iga kasvataja

Märkus: Toodud hinnad kinnitati 2023. aasta alguses!

OSTUINFO

Irriteci tootevalik on väga lai ning kõiki erinevaid tarvikuid meil laos ei ole. Seetõttu soovitame meiega ühendust võtta ja vajalikud tarvikud hiljemalt aasta lõpu seisuga ette tellida. Kokkuvõtliku ülevaate pakutavast leiate alt poolt. Enim nõutud tarvikuid hoiame me laos ning nende kirjeldus on ka koos hindadega välja toodud. Sügisel tarvikute ettetellimine on vajalik ka seetõttu, et kevadisel ajal on toodete nõudlus väga suur ja need lõppevad otsa nii meie laost kui tehasest. 

TOOTED, MIDA HOIAME LAOS JA PAKUME AASTARINGSELT