Watermaster
Ujuvpump
Miks valida Watermaster ujuvpump?

* Watermaster ujuvpump on kerge (36,3 kg) ning seda on lihtne teisaldada.

 

* Pump töötab autonoomselt ning seetõttu saab pumbata ka vooluvõrguta piirkondades. Pumba käituskulud on madalad.

 

* Watermaster pumpa on väga lihtne kasutada - aseta see veepinnale ja käivita. Pump suudab ümber pumbata peaaegu igasugust vedelikku (alustades veest ja lõpetades mudaga).

 

* Ümberpumpamine on kiire - 3183 l/minutis, raudteetsisterni täitmiseks kulub umbes 20 minutit.

 

* Pumba käitab ülimalt vastupidav tööstuslik 5,5 hj Kohleri 4-taktiline bensiinimootor.

 

* Töökindlus - pumbatiivik ja mootor on jäiga ühendusega.

Märkus: toodud hinnad on kinnitatud 2020. aastal!


Watermaster ujuvpump
Ujuvpumba läbiloige

Pumba komplekt: pump koos 5 hj mootoriga, voolik (diam. 15 cm, 120 m), ühendusrõngas ning paikamisteip


Komplekti hind: 2400 €

(hind käibemaksuga 2880 €)

Watermaster ujuvpump on turul olnud 50 aastat ning vaieldamatult oma valdkonna kergeim ja efektiivseim. Watermaster pumpa toodetakse Kanadas (kasutatakse ainult Põhja-Ameerikas toodetud detaile) ning see leiab rakendust nii ehitusplatsidel, põllumaadel, tööstustes, meelelahutusettevõtetes (näiteks golfiväljakutel niisutuseks) kui ka tuletõrjes.   


 Watermasteri kasutamine on lihtne - ühenda kiirelt ja mugavalt voolik pumbaga, aseta pump veepinnale, käivita ning 5,5 hj tööstusliku mootori abil pumbatakse tunnis ümber üle 190 kuupmeetri (190 000 l) vett. Kuna pump kaalub vaid 36 kg, on seda võimalik igale poole transportida ning seega pakub pump laialdaselt võimalusi senised liigveega piirkonnad kasutatavaks maaks muuta. Suured vee sissevõtuavad ning eriline pumbatiivik võimaldavad pumbaga töötada pea igasuguste vedelikega - alustades veest ning lõpetades mudaga.   


Pumba käitus- ja hoolduskulud on väikesed - ühe paagitäie kütusega töötab pump keskmiselt 90 minutit ja pumpab ümber 292 309 l vedelikku. Kütusekulu suurus sõltub pumba löömiskiirusest. Pumba kütusepaak on võimalik asendada ka suurema kütusepaagiga (9-22,7 l), mis on kaldal (toestatud pinnal) ja ühendatud mootori karburaatoriga. Tavakasutuse korral on soovitatav iga hooaja alguses õli vahetada, intensiivse kasutuse korral võiks õlivahetus toimuda sagedamini.   


Tasapinnal suudab pump viia vee kuni 915 meetri kaugusele, sõltuvalt tõusust maksimaalne löögivõimekus väheneb.   Pumbale kehtib 1 aasta pikkune garantii. Mootorile annab garantii mootori tootja.

Pumba tootlikkus tõstekõrgusest lähtuvalt    

Pumba tootlikkus väljavoolu kaugusest lähtuvalt