Danfoil
Vähem pritsid, rohkem lõikad
Eurofoil pihustid
Töö põhimõte
Danfoil AirBoss
AirBoss
Danfoil ConCorde II
ConCorde II
Danfoil AirHammer
AirHammer
Danfoil Airforce1
Airforce 1
esipaak Danfoil
Lisavarustus

Danfoil on Taani ettevõte, mis toodab pneumaatilisi taimekaitsepritse. Kui tavapritside puhul surutakse vett läbi pihustite, et saavutada väiksem piisk ja suurem ala, millele piisad maanduvad, siis pneumaatilise taimekaitsepritsi puhul saavutatakse vedeliku oluliselt väiksemateks piiskadeks lõhkumine ja tihedam voog suruõhu abil. Kuna piisad on väiksemad ja õhk surub neid keeristena taimede vahele, katavad need taimed paremini ning kogu taimekaitsetöö on palju efektiivsem. Samuti kulub sel meetodil pritsides oluliselt vähem vett ning suruõhu poolt suunatud vee liikumine aitab vähendada tuuletriivi võrreldes tavapritsiga kuni 90% võrra.


Pneumaatilise taimekaitsepritsi kasutaja säästab mitmetelt kuludelt. Danfoili pritside vedelikukulu on 30-50 l/ha, mis tähendab, et näiteks 1000 l paagiga rippes pritsiga saab töödelda korraga kuni 30 ha maad - juba ainuüksi vee vedamiselt säästetakse nii aega, kütust kui tööjõudu. Väheoluline pole ka sääst taimekaitsevahenditelt, sest Danfoili pritsidega tuleb neid väikeste kadude ja efektiivse katmise tõttu kasutada kuni 30% vähem. 


Valikus on 1000l paagiga rippes prits AirBoss, 3000 l paagiga järelveetav ConCorde II, 10000 l paagiga järelveetav AirHammer ning iseliikuv Airforce 1 prits.


Hetkel on meie kodulehekülg uuenemisel ja rohkem infot Danfoili kohta me üles panna pole jõunud. Kindlasti võta meiega ühendust ja räägime põhjalikult, kuidas pneumaatiline prits töötab, kuidas vastu peab ja millega arvestada tuleb, kui on otsus pneumaatilist pritsi kasutama hakata.

info@maamasin.ee / +372 515 5009