Danfoil
Vähem pritsid, rohkem lõikad
Promar_logo
Poola põllumajandusseadmed
Eurofoil_toopohimote
Pneumaatilise pritsi tööpõhimõte
AirBoss
AirBoss
ConCorde
ConCorde II
Airforce1
Airforce1
AirHammer
AirHammer
esipaak Danfoil
Esipaagid
Tootjatest

Danfoili tehas Taanis Svenstrupis pole suur standardseid lahendusi tootev hiiglane, vaid 16 töötajaga ettevõte, mis valmistab aastas umbes 50-75 kliendi soovidele vastavat pritsi. See-eest suruõhul baseeruvat tehnoloogiat on nad pidevalt edasi arendanud juba enam kui veerand sajandit – esimene Danfoili taimekaitseprits toodi turule 1984. aastal. Kuna Danfoili põhiline eesmärk on keskkonnasäästliku ja ökonoomse tehnoloogia arendamine, teevad nad koostööd mitmete Euroopa juhtivate tootjatega, kelle „toorikutele“ oma poomisüsteem ning seadmed paigaldatakse. Nii pärineb iseliikuva Danfoil Airforce 1 kere ja veermik Itaalia juhtiva taimekaitsepritside tootja Mazzotti MAF seeria mudelite seast ning maailma tootlikuima pritsi Danfoil AirHammer paak ja veermik on Saksamaa lägatsisternide tootjalt Zunhammer.


Danfoilist on saanud Taani juhtiv taimekaitsepritside tootja.  Taani on tasane mereriik ning sealsed põllumehed ja tootjad peavad pidevalt nuputama, kuidas tugevate tuultega toime tulla – sestap on ka Dafoili suruõhuga töötavad pritsid, mis oma iseärasuse tõttu tuulekannet võrreldes tavapritsidega isegi kuni 90% võrra vähendavad, seal väga levinud. Üle Euroopa on Danfoili pritsid kasutuses enam kui 1000 ettevõttes ja eriti hoogsalt kasvab nende müük uutel turgudel nagu Ukraina, kus on suured põllumassiivid ja suure tootlikkusega Danfoili prits annab igapäevaselt tuntava aja- ning kulude kokkuhoiu.


Promar on 1993. aastast tegutsev Poola tootja, kelle tootevalikus on mitmeid lihtsa ehitusega põllumajandusseadmeid - taimekaitsepritse, väetiselaotureid, kaaruteid ja rootorniidukeid.


Märkus: toodud hinnad kinnitati 2022. aasta kevadel!

Esipaak annab võimaluse niigi väga tootliku pritsi tootlikkust veelgi tõsta. Pakume kaht varianti - Danfoili toodetud 1800-liitrine esipaak ning Poola tootja Promar 1000-liitrine esipaak.

Esipaak Danfoil, 1800 liitrit
Promar_esipaak
Esipaak Promar, 1000 liitrit

Hind: 3400 €
(käibemaksuga 4080 €)