Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Storti

Seadmed > Uued seadmed > Storti farmiseadmed

 

 

Storti on alates 1956. aastast olnud juhtiv TMR (total mixed rations) söödamikserite tootja. Storti edu aluseks on innovatiivsus - märkimisväärne osa ettevõtte kasumist investeeritakse teadusuuringutesse. Storti on söödamikserite turul kindel, kuid dünaamiline tootja. Oma professionaalsusega suudetakse reageerida kiiresti klientide soovidele ning pakkuda neile personaalseid tehnoloogilisi lahendusi. Kogu tootmisprotsessis järgitakse rangeid standardeid ning viiakse läbi tüübitestimisi. Tänu enam kui 60-aastasele kogemusele ja oskusteabe kogumisele on Storti seadmed täna esindatud viiel kontinendil ja 40 riigis - 75-80% toodangust suundub eksportturgudele. Itaalias Verona linna lähedal asuv tehas paikneb kokku 35 000 m².

Storti peab oma tugevusteks

- pühendumist klientidele: mõistmaks nende praegusi ja tulevasi ootuseid ning pakkuda neile lahendusi;

- tooteohtus: suurt tähelepanu pööratakse kasutajatele võimalikult ohutute lahenduste väljatöötamisele;

- tugev juhtimine: tulemustele orienteeritus ja akttivne töötajate ning koostööpartnerite kaasamine aitavad pakkuda suurepärast teenust

- pidev areng: ajaga kaasaskäimine ja ettevõtte kõikide aspektide arendamine, et parimal moel klientide vajadusi täita

Storti valikus on nii iseliikuvad kui järelveetavad vertikaal- ning horisontaallõikuritega söödamikserid, pallipurusti, lauta mõeldud puhastusseadmed ja teleskooplaadurid.

 

 

 

  Vertikaaltigudega iseliikuvad ja järelveetavad söödamikserid
 
    Horisontaaltigudega iseliikuvad ja järelveetavad söödamikserid
   
    Pallipurusti ja puhastusseadmed lauta