Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Mazzotti taimekaitsepritsid

Seadmed > Uued seadmed > Mazzotti taimekaitsepritsid

 

   võimas... konstruktiivne... tootlik...
 

Üle 60-aastase kogemusega Mazzotti valmistas oma esimese iseliikuva masina 1987. aastal ja vaid paari järgneva aastaga saavutas ettevõte 85% turuosaga Itaalias absoluutse turuliidri staatuse. Viimase kümnendi jooksul on nõudlus toidu ja sellest tulenevalt ka efektiivsema põllumajnadustehnika järele oluliselt kasvanud, mistõttu suunas ka Mazzotti tähelepanu uutele turgudele. Täna moodustavad 80% Mazzotti tootmismahust välisturgudele eksporditavad seadmed. Aastas toodetakse Mazzotti tehases umbes 200 masinat.

Mazzotti tootevalikust leiab 3 erinevat iseliikuvate taimekaitsepritside seeriat - MAF, IBIS ja ALL CROP. Suurimad, seeriasse MAF kuuluvad taimekaitsepritsid on kogu pritside arenduse alustala, aianduses ja mägistel aladel kasutamiseks mõeldud IBISe seeria on läbinud põhjaliku uuendamise ning ALL CROPS on seadeldis, millel puuduvad konkureerivad lahendused. Kogu taimekaitsepritside valik on viimase paari aasta jooksul teinud läbi disainiuuenduse. 

Mazzotti iseloomustab end kui arenevat tehnoloogiat - Mazzotti tehnoloogia käib kaasas turunõudmistega ning arvestab klientide tagasisidega, pakkudes samal ajal kogemusest ning seadmete vastupidavusest tulnevat usaldusväärsust. Mazzotti usub, et pidev suhtlus oma klientidega on hea tootearenduse nurgakivi. Suurt rõhku pannakse müügiprotsessis kliendi vajaduste kaardistamisesse ning nõustamisse, et klient saaks täpselt enda vajadustele vastava masina. Samuti on üheks Mazzotti eesmärgiks panustada tehnilise toe ning varuosade kättesaadavuse efektiivsuse tõstmisesse.

 

MAF seeria 

 

IBIS seeria

 

ALL CROP