Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

JFC

Seadmed > Uued seadmed > JFC tanklad, heitveepuhastus, farmitarvikud

#JFCMahutid

JFC grupp on põllumajanduses, ehituses, merenduses ja tootmisettevõtetes vajalikke polüetüleenplastist tooteid valmistanud juba üle 30 aasta. 1987. aastal Iirimaal pereettevõttena asutatud JFC on kiiresti kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, mille tootmisüksused asuvad Iirimaal, Suurbritannias, Hollandis, Poolas ja Lõuna-Aafrkas. JFC haldab pea kõiki oma tootmisahela osi, muuhulgas toormaterjali hankimist, teadus- ja arendustegevust ning konstrueerimist, mistõttu suudab ettevõte kiiresti reageerida turu vajaduste muutumisele ning turu arenguga kaasas käia.

Maamasin OÜ esindab JFC Poolas asuvas tütarettevõttes toodetud kütusetanklaid ning –mahuteid. Kõik mahutid ja tanklad omavad CE-sertifikaati ning on tunnistatud ohutuks, Euroopa Liidus kehtivatele vastupidavus- ning kasutusnõuetele vastavaks. Mobiilsetele kütusemahutitele (Truck Tank 250, Truck Tank 425, Truck Tank 600, Truck Tank 950) on väljastatud ADR-sertifikaat (Euroopa kokkulepe ohtlike veoste rahvusvahelise autoveo korraldamiseks).

Iga mahutit kontrollitakse enne tehasest väljastamist.

Samuti kuuluvad Maamasin OÜ tootevalikusse JFC polüetüleenplastist heitveepuhastuse seadmed, reoveekollektorid ja veemahutid ning lai valik erinevaid farmitarvikuid.

 

JFC diislikütuse transportmahutid

JFC diislikütuse tanklad

JFC AdBlue® mahutid

Haldamise süsteemid ja tankurid

   

Heitvee kogumine ja puhastus

Farmitarvikud