Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

JFC

Seadmed > Uued seadmed > JFC tanklad, heitveepuhastus, farmitarvikud > JFC diislikütuse tanklad

#JFCMahutid

Kütusetanklad on mugavaks kütuse ladustamis- ning jagamislahenduseks kõikjal, kus on diislikütust kasutavat tehnikat. Mahutid on valmistatud puhtast polüetüleenplastikust, ei korrodeeru, on ilmastiku- ning UV-kiirguse kindlad, kergesti puhastatavad ning värvid tuhmumiskindlad. Mahutite tugevdatud, 5-rõngaline konstruktsioon ning unikaalsel meetodil kinnitatud tankimisseadmete kamber tagavad JFC mahutitele suurema vastupidavuse mehaanilistele kahjustustele kui konkureerivate lahenduste puhul. 

JFC mahutid on topeltseinaga, mis välistab kütuselekked, varustatud kütusetaseme indikaatori, lekke- ja seinte vahelise ala kontrollimisseadmega. Mahuti kütusefiltrid tagaavd, et tangitakse vaid puhast kütust, ning tankimisseadmete kamber on kõrvaliste isikute juurdepääsu vältimiseks suletud kahe lukuga.

Mahutite tootmist kontrollib Poola Tehnilise Järelvalve Amet (UDT), et tagada mahutite ohutus ja vastavus Euroopas kehtivatele regulatsioonidele. Igale tanklale on väljastataud UDT sertifikaat ning tuleohutusnõuetele vastavuse tunnistus. JFC annab mahutitele 10-aastase lekkekindlusgarantii ning teistele komponentidele nagu pumbad, mõõdikud ja ühendused 2-aastase garantii.

 

Standardvarustuses mahuti:      hind      hind km-ga
1500-liitrine tankla
                       tühikaal u 150 kg; välismõõdud (pikkus x laius x kõrgus, m): 2,30 x 1,40 x 1,30 1875 €   2250 €
2500-liitrine tankla
 tühikaal u 200 kg; välismõõdud (pikkus x laius x kõrgus, m): 2,20 x 1,80 x 2,00 2090 €   2508 €
5000-liitrine tankla    
 tühikaal u 300 kg; välismõõdud (pikkus x laius x kõrgus, m): 2,95 x 2,38 x 2,04 2885 €   3462 €

 

Miks valida just JFC tankla?

  • Vastupidaval plastist kütusetanklal säilib võrreldes metallmahutitega korrodeerumis- ja ilmastikukindlus ka vigastuste korral. Tuhmumiskindlad värvid ja UV-kiirguse kaitse tagavad tankla välimuse säilimise aastateks.

  • Plastmahuti on kerge ning ei vaja paigaldamiseks spetsiaalset aluspinda/ehitist - sobib igasugune tugev sile pinnas. Tankla on topeltseintega ning lekkiv kütus kogutakse välimise ja sisemise mahuti vahele ja keskkonnareaostuse ohtu ei ole.  

  • Plasttankla on piisavalt elastne, et taluda mõningast füüsilist survet ning taastada oma esialgne kuju, samas kui metallmahuti deformeerub.

  • Kõikidel JFC tanklatel on tankimisseadmete kambri uks lukustatav

  • Kõik tanklad komplekteeritakse kliendi soovidele vastavalt. Arvukate haldusseadmete ja andurite seast on võimalik valida sobilik ning vajadusi rahuldav kombinatsioon.

  • Mitu mahutit on võimalik ühendada ja luua süsteem, kus näiteks ühes hoitakse talvist ning teises suvist kütust.

 

Standardvarustus

 

* Piusi Panter 72 (230 V/50 Hz, 72 l/min)

* ¾'' tankimisvoolik (6 m)

* Automaatpüstol Piusi A60

* Elektrooniline kogusemõõdik Piusi K600

* Kütusefilter

* GOK ülevooluandur

* Tekelek Tank Alert kütusetaseme ja -lekke andur

Standardvarustus on vaid üks võimalikest komplektidest. Võimalik on valida tankimisseadmeteta tankla, loobuda mõnest standardvarustusse kuuluvast komponendist, asendada mõni komponent või paigaldada tanklale haldamissüsteem. Soovi korral on võimalik tellida tankla, millel on täitmiseks ühendus tankimisseadmete kambrisse toodud.

 

   
5000-liitrise tankla sisemahuti lekkeanduriga   5000-liitrise tankla sisemahuti GOK- ja lekkeanduriga   Control Box - haldusseade kütusejäägi, -lekke, tankijate jm seireks

 

Kokkupõrke- ja löögitaluvuse testid

Testides nähaolev rohelise uksega 2500-liitrine tankla on siiani, s.o. 2 aastat peale teste igapäevaselt kütuse hoiustamise mahuti ja tanklana kasutusel.

   
Video: JFC täis kütusetankla kokkupõrketest   Video: JFC tühja kütusetankla kokkupõrketest   Video: JFC kütusetankla sepavasara löökidele vastupidavuse test