Võru 165-6, Tartu
+372 51 55 009
info@maamasin.ee

Hooldus ja varuosad

Maamasin OÜ pakub vajalikke varuosi ja lisaseadmeid müüdavatele maisnatele. Varuosade ladu asub Tartus. Varuosi saame vajadusle kätte toimetada kasutades erinevaid transpordi võimalusi. Varuosade tarnimisel oleme maksimaalselt paindlikud

Danfoili varuosad - meil on laoseisus enim vajaminevad varuosad. Neid mida kohe pakkuda ei saa tellime otse tehasest. Tehasest transportimisel kasutame vajadusel 24 h kohaletoimetust. Kergemad ja väiksemad varuosad transpordime 3-5 tööpäeva jooksul. Suured ja raskemad varuosad jõuavad kohale vastavalt kokkuleppele ja vajadusele.

Jaguari pallipurusti varuosad - kõik olulised varuosad hoiame laoseisus. Transpordi korraldame kokkuleppel ja vajadusel aitame ka paigaldamisel.

 

Hooldus ja remont

Meil on vajalikud seadmed, kogemused ja juhendid, et pakkuda vajalikku abi seadmete hooldamiseks ja remondiks. Kõikidele küsimustele ja probleemidele aitame leida kiiresti lahenduse.

Küsi lisa telefonil +372 51 55 009 või kirjuta info@maamasin.ee

 

Taimekaitsepritside tehniline kontroll

Maamasin OÜ-st on võimalik tellida taimekaitsepritside korralise tehnilise kontrolli teenust. Vastavalt Põllumajandusametiga sõlmitud lepingule on volitatud kontrolli teostajaks Margus Mahoni. Kõikidele tehnilist kontrolli tegema volitatud isikute teenustele kehtib sama hinnakiri.

Küsi lisa telefonil +372 51 55 009 või kirjuta margus@maamasin.ee